Uzun Dönem Araç Kiralama
Neden Kiralamalıyım?

Sermaye Çıkışı Olmaz
kiralayacağınız araçlarınızın finansman giderleri Şenbayrak Filo Kiralama tarafından üstlenilir

Sermaye Ayırmak Gerekmez
Kullanacağınız araçları satın almanız durumunda sermaye koymanız veya kredi kullanmanız gerekir. Lakin kiralarsanız bu durum söz konusu olmaz

Kira Bedelinin Tamamı Gidere Atılır
Araç kiralama bedelinin % 100' ü gider kaydedilerek, KDV'si de ödenecek KDV'den mahsup edilir.

Araç Bedeli Amortismana tabi değildir
Satın alınan araçların bedelleri ancak 5 yıl içinde amortismandan düşülebilirken, kiralanan araçlar amortismana tabi değildir.

Bakım, Onarım, Hasar, Yedek Parça vb. Masraflar Yoktur
Araçlar kaza yapar, arıza yapar, zamanı geldiğinde bakım yapılması lastikleri değişmesi gerekir. Araçlarınızın yönetimi için deneyimli ve nitelikli personel istihdam etmeniz, zaman ve para ayırmanız gerekmez. Tüm bakım, onarım ve hasar işlemlerinin takibi ve finansmanı Şenbayrak Filo Kiralama tarafından üstlenilir.

Problemlere Acil Çözüm
Aracınız kaza veya arıza yaptığında tamiratı haftalarca sürebilir. Hem tamirat masrafı hem de iş ve zaman kayıpları şirketleri büyük zarara uğratır. Lakin şirketimizden kiraladığınız arça kaza yada arıza yaptığında Şenbayrak Filo Kiralama size, ücretsiz olarak geçici, yeni bir araç tahsis eder.

Yönetim Kolaylığı
Araç filosu olan pek çok firma araçlarının sevk ve idaresi için çok fazla emek ve para harcarlar. Ayrı departmanlar, tamirhaneler kurar, başlarına müdürler, şefler tayin eder. Denetçiler görevlendirirler. Tüm bu çalışmalara rağmen araçlar ile ilgili sorunlar hala devam eder. Şirketler asıl faaliyet konularına odaklanmak yerine, araçlar ile ilgili problemler ile uğraşmak zorunda kalır. Lakin Şenbayrak Filo Kiralama'dan kiralayacağınız araçlarınızla ile ilgili her türlü konu için birebir temas noktasıdır. Araçlarınızla ilgili hiçbir sorunla siz uğraşmazsınız.Araştırma Geliştirme Hizmetleri